Aloe Vera

Aloes to roślina, która jest źródłem wartościowych dla zdrowia substancji. Jej cenne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwzapalne od dawna wykorzystywane są w lecznictwie. Teraz także podczas snu możesz korzystać ze zdrowotnych korzyści aloesu. Nowa kołdra i poduszka z linii Aloe Vera ukoją Twoją skórę podczas nocnego odpoczynku. Z uwagi na regenerujące właściwości aloesu, produkty z linii Aloe Vera są przyjazne alergikom i osobom, których skóra skłonna jest do podrażnień.

Produkty dostępne w linii:
  • Kołdry: 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 220 x 200 cm
  • Poduszki: 40 x 40 cm, 50 x 60 cm, 70 x 80 cm
  • Poduszka ortopedyczna: 40 x 60 cm
Zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów w pościeli
Kojąco wpływa na skórę, łagodzi podrażnienia
Przyspiesza gojenie się ran
Przynosi ulgę po ukąszeniu owadów
Poznaj właściwości aloesu

Aloes to roślina, która jest źródłem wartościowych dla zdrowia substancji. Jej cenne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwzapalne od dawna wykorzystywane są w lecznictwie. Teraz także podczas snu możesz korzystać ze zdrowotnych korzyści aloesu. Nowa kołdra i poduszka z linii Aloe Vera ukoją Twoją skórę podczas nocnego odpoczynku.

Regeneracja

Z uwagi na regenerujące właściwości aloesu, produkty z linii Aloe Vera są przyjazne alergikom i osobom, których skóra skłonna jest do podrażnień. Dzięki Linii Aloe Vera możesz spać spokojnie, gdy jednocześnie Twoje ciało będzie korzystać z dobrodziejstw aloesu. Dzięki Linii Aloe Vera możesz spać spokojnie, gdy jednocześnie Twoje ciało będzie korzystać z dobrodziejstw aloesu.

Dane techniczne
Certyfikaty